X
تبلیغات
زولا
X
تبلیغات
خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران


والپیپر تصویر بین الحرمین


عناوین مطالب


تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 فروردین 1393 اسفند 1392 بهمن 1392
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران
38094
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


 • صفحه اصلی
 • فروشگاه
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • اخبار روز
 • فال
 • تماس با ما

 • کمک 50 میلیارد ریالی بابک زنجانی به یکی از نامزدها - خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران

  کمک 50 میلیارد ریالی بابک زنجانی به یکی از نامزدها

  شنیده شده که بابک زنجانی در اعترافات تازه ای مدعی شده که در زمان تبلیغات انتخاباتی مبلغ 5 میلیارد تومان به یکی از نامزدهای انتخابات کمک کرده است.

  به گزارش دانا، چندی پیش امیرعباس سلطانی نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت که بابک زنجانی پیش از عید اعتراف‌هایی مبنی بر اینکه با یک تیم کار می‌کند و اینکه او تنها ویترین این ماجراست، داشته است.
  وی افزود: ما پیش از این اعتراف‌ها نیز بر این باور بودیم که بابک زنجانی به تنهایی نمی‌توانسته تمامی تخلف‌ها و کلاهبرداری‌ها را انجام دهد بلکه با حمایت و پشتیبانی عده‌ای یا گروهی توانسته به اهداف خود برسد.
  این عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: به طور قطع نیمه اول امسال بحث تخلف‌های بابک زنجانی و تیمی که پشت او بوده و او را همراهی می‌کرده بسته خواهد شد.
   
  او همچنین درباره جزئیات اعتراف‌های بابک زنجانی و اینکه چه افراد یا فردی او را همراهی می‌کردند خاطرنشان کرد: کلیات این پرونده محرمانه است و نمی‌شود اسم کسی را رسانه‌ای کرد اما آن چیزی که محرز است این است که او یک فرد نبوده و تشکیلات گسترده‌ای پشت او بوده‌اند. بنابراین تا زمانی که این پرونده بسته نشود نمی‌توان درباره اینکه زنجانی با چه گروهی یا فردی همکاری می‌کرده صحبت کرد. از سوی دیگر متاسفانه نتیجه‌های بررسی ما نشان می‌دهد که دستگاه‌های نظارتی آن طور که باید نظارت دقیقی بر روند کارهای بابک زنجانی نداشته‌اند.
   
  این عضو کمیته تحقیق و تفحص از بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت تاکید کرد که «لیست اموال زنجانی تهیه شده و در مرحله ارزیابی و کارشناسی اموال است اما این لیست هنوز کامل نشده است.»
  به گزارش دانا، در همین خصوص شنیده شده که بر خلاف ادعاهای بابک زنجانی در مورد دارایی‌های وی ، نامبرده تنها در حدود 2هزار میلیارد ثروت دارد و شایعاتی که در مورد اموال وی مطرح است همه‌اش اغراق است.
  از سویی دیگر نیز برخی اخبار در مورد اعترافات وی به گوش می رسد که البته تا کنون هیچ‌یک از مسئولین آن را تایید نکرده اند که از جمله آن می توان به ادعای کمک 5 میلیاردی بابک زنجانی به یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد.

  جلا.آی آر jala.ir


  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از صفحه نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان
  صفحه اصلی فروشگاه خرید از بازار تهران اس ام اس اخبار برتر اخبار روز فال تماس با ما