X
تبلیغات
زولا
X
تبلیغات
خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران


والپیپر تصویر بین الحرمین


عناوین مطالب


تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 فروردین 1393 اسفند 1392 بهمن 1392
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران
38094
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


 • صفحه اصلی
 • فروشگاه
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • اخبار روز
 • فال
 • تماس با ما

 • ایران اعتبار خود را به سیب زمینی نمی فروشد - خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران

  ایران اعتبار خود را به سیب زمینی نمی فروشد

  روزنامه وال‌استریت ژورنال با اشاره به چهارمین دور مذاکرات هسته‌ای ایران و ۵+۱ نوشت: اخیراً روز ملی جشن فناوری هسته‌ای در ایران برگزار شد. همچنین دانشمندان هسته‌ای ترور شده، به شدت مورد احترام مردم ایران هستند. اکنون برنامه هسته‌ای، به یک غرور ملی در ایران تبدیل شده و هر گونه عقب‌نشینی در این زمینه باید در ازای دریافت امتیازهای بزرگ از غرب باشد.

  این روزنامه اضافه کرد: غیر واقع‌بینانه است که انتظار داشته باشیم افکار عمومی ایران آماده پذیرش سازش و توافق باشد، پیش از آن که غرب امتیازهای بزرگی بدهد. مذاکره‌کنندگان آمریکایی و اروپایی می‌خواهند سرعت ورود ایران به باشگاه هسته‌ای را کاهش دهند و کاهش تعداد سانتریفیوژها و تغییر کاربری راکتور آب سنگین اراک نیز در همین چهارچوب مطرح می‌شود.

  از سوی دیگر مجله ییل گلوبال آن‌لاین در یادداشتی خاطرنشان کرد: ایران دارای فناوری غنی‌سازی اورانیوم و در زمره ۱۴ کشوری است که از این امتیاز برخوردارند. این فناوری ایران را در زمره آلمان و برزیل و ژاپن قرار می‌دهد.

  این نشریه تصریح کرد: واقعیت برخورداری ایران از فناوری و توانایی غنی‌سازی، فراموش نشدنی و غیرقابل انکار است. بسیار غیرمحتمل است که ایران از این دستاورد مهم که سال‌ها برای آنها وقت گذاشته، صرف نظر کند. ۷ میلیارد دلار که قرار است ایران در پی توافق موقت از کاهش تحریم‌ها به دست آورد در برابر بلندپروازی‌های ایران همچون حکم یک سیب‌زمینی کوچک را دارد یا به عبارت دیگر بسیار ناچیز است.  توافق موقت عملاً بسیار قوی به نظر می‌رسد و امتیازاتی که به ۶ قدرت داده شد می‌تواند موجب محرک‌هایی در این جریان رو به رشد شود. اما، یکی از پیامدهای جانبی این روند، تأیید مهارتهای هسته‌ای ایران است. آنچه ایران تاکنون از نظر فن‌آوری هسته‌ای کسب کرده است قابل بازگرداندن نیست. کارشناسان هسته‌ای ایران در سطح بین‌المللی برای این کشور اعتباری به وجود آورده‌اند و این امر تمام شده و غیرقابل بازگشت است.


  جلا.آی آر jala.ir


  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از صفحه نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان
  صفحه اصلی فروشگاه خرید از بازار تهران اس ام اس اخبار برتر اخبار روز فال تماس با ما