X
تبلیغات
خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران


والپیپر تصویر بین الحرمین


عناوین مطالب


تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 فروردین 1393 اسفند 1392 بهمن 1392
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران
38439
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


 • صفحه اصلی
 • فروشگاه
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • اخبار روز
 • فال
 • تماس با ما

 • زاکانی: توقیف رسانه‌های منتقد برای محدود کردن فضای سیاسی است/ روحانی با مسببان برخورد کند - خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران

  زاکانی: توقیف رسانه‌های منتقد برای محدود کردن فضای سیاسی است/ روحانی با مسببان برخورد کند

  علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به توقیف هفته نامه ۹دی، اظهار داشت: با توجه به شعارهای انتخاباتی نامزدها و به ویژه آقای روحانی در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری، ما در حال حاضر شاهد تعارض و تضادی جدی بین شعارها و اقدامات در کشور هستیم.

  زاکانی بر همین اساس به توقیف نشریات منتقد بدون تعامل لازم بین وزارت ارشاد با مطبوعات اشاره کرد و افزود: ما می‌بینیم در نزدیکی تعطیلات عید نوروز رسانه‌ای منتقد توقیف می‌شود که این امر تعارض بین شعار و اقدام را تشدید می‌کند.

  مدیر مسئول نشریه پنجره ادامه داد: اقدام اخیر علاوه بر عبور از شعارهای انتخاباتی، در جهت محدود کردن فضای سیاسی کشور و جلوگیری از نقد مخالفان است و در عین حال نادرستی این کار را نیز توجیه می‌کنند؛ از این رو این کار قابل اعتراض و شبهه‌انگیز است.

  وی اعمال محدودیت برای رسانه‌های منتقد را کاری ناصواب برشمرد و تاکید کرد: رئیس‌جمهور محترم باید در جهت وعده خود با مسببان این قضیه برخورد کرده و توضیحات لازم را به مخاطبان و افکار عمومی ارائه کند.

  زاکانی به تناقض‌ در زمینه دفاع رئیس‌جمهور از رسانه‌هایی که به هتک ارزش‌های دینی و منافع ملی پرداخته‌اند و عدم اعتراض به توقیف نشریات منتقد اشاره کرد و گفت: رئیس‌جمهور تاکنون درباره مواجه وزارت ارشاد با رسانه‌های منتقد و بستن آنها هیچ اعتراضی نکرده است، لذا ما انتظار داریم با این امر ناصواب برخورد و مانع از استمرار این مسیر شوند.

  دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد: باید بستری در کشور فراهم شود که رسانه‌های منتقد که بسته‌ شده‌اند بتوانند به عرصه مطبوعات کشور بازگردند.


  جلا.آی آر jala.ir


  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از صفحه نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان
  صفحه اصلی فروشگاه خرید از بازار تهران اس ام اس اخبار برتر اخبار روز فال تماس با ما