X
تبلیغات
زولا
X
تبلیغات
خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران


والپیپر تصویر بین الحرمین


عناوین مطالب


تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 فروردین 1393 اسفند 1392 بهمن 1392
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران
38098
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


 • صفحه اصلی
 • فروشگاه
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • اخبار روز
 • فال
 • تماس با ما

 • دولت عذرخواهی خود از مردم بابت سبدکالا را هم پس گرفت - خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران

  دولت عذرخواهی خود از مردم بابت سبدکالا را هم پس گرفت

  گروه سیاسی – رجانیوز: اجرای طرح موسوم به توزیع سبد کالا در میان مردم به قدری بد و فاجعه بار صورت گرفت که انتقاد همه مردم و مسئولین و فعالان سیاسی را به دنبال داشتغ انتقاداتی که نهایتا رئیس‌جمهور روحانی را مجبور کرد تا در برنامه زنده تلویزیونی از مردم بابت زیر پا گذاشتن عزت آنان و بازگشت فضای ظاهری جامعه به دهه ۶۰ و ایجاد صف‌های طولانی در برابر فروشگاه‌ها، عذرخواهی کند. 

  به گزارش رجانیوز، اما انگار این عذرخواهی بیشتر از آنکه ناشی از تاسف مجموعه هیات دولت از تضییع حقوق مردم آن هم در ایام سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشد، قرار است به عنوان یک عامل منت بر سر مردم استفاده شود؛ بدین صورت که دولت لطف کرده و از مردم بابت اشتباهی که تقصیر خود مردم بوده عذرخواهی کرده است؛ موضوعی که روز گذشته از سوی سخنگوی دولت نیز به طور رسمی اعلام شد. 
   
   
   
  محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت روز گذشته با اشاره به توزیع سبد کالا و انتقادات نسبت به آن اظهار داشت: «اشکالات سبد کالا طبیعی بود. دیدید که رئیس جمهور نیز با فروتنی از مردم عذرخواهی کرد؛ در حالی که استحقاقش را نداشت. توزیع هزار میلیارد تومان در قالب سبد کالا آنهم در این شرایط کار بسیار دشواری است.» 
   
  این اظهارنظر عجیب و بر سر مردم منت گذاشتن در حالی از سوی سخنگوی دولت و معاون رئیس‌جمهور بیان شده که در‌‌ همان زمان، افکار عمومی و اصحاب رسانه از اینکه دکتر روحانی به جای بهانه تراشی و تلاش برای توجیه اقدام نامناسب توزیع سبد کالا در جامعه، اقدام به عذرخواهی از مردم کرد و وعده داد تا به مشکلات آن رسیدگی شود، تشکر کردند و آن را شایسته تقدیر دانستند؛ مساله‌ای که اکنون به نظر می‌رسد اقدامی حقیقی و مبتنی بر صداقت با مردم نبوده است. 
   
  اکنون مقامات ارشد دولت باید تکلیف خود را با مردم مشخص کنند. آیا بالاخره قرار است دولت به خاطر اقدامات اشتباه و غلط خود از مردم عذرخواهی کند و به آنان اطمینان بدهد که مشکلات رفع خواهند شد یا اینگونه اقدامات صرفا قرار است کارکرد رسانه‌ای داشته باشد و نهایتا هم بر سر مردم منت گذاشته شود که شخص رئیس‌جمهور با اینکه معتقد به غلط بودن اقدام دولت نبود، با فروتنی از شما عذرخواهی کرد؟! 
   
  به نظر می‌رسد حسن روحانی باید جلسات بیشتری را برای تفهیم برخی موضوعات ساده به نزدیکان و مشاورین خود اختصاص دهد و آنان را متوجه این قضیه بکند که همین مردم بودند که آنان را برای خدمتگذاری در دستگاه اجرایی کشور انتخاب کردند و لازم است تا مسئولین نیز احترام مردم را حفظ کنند. اگر تلاش شخص رئیس‌جمهور برای تفهیم پیام ۲۴ خرداد بیشتر از آنکه متوجه منتقدین دلسوز باشد، نزدیکان و اطرافیان ایشان در هیات دولت را شامل شود، قطعا با اظهارنظرهایی از این دست و اظهاراتی که راننده تاکسی‌ها و لبوفروش‌ها را بی‌سواد معرفی می‌کند، روبرو نخواهد شد.

  جلا.آی آر jala.ir


  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از صفحه نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان
  صفحه اصلی فروشگاه خرید از بازار تهران اس ام اس اخبار برتر اخبار روز فال تماس با ما