X
تبلیغات
زولا
X
تبلیغات
خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران


والپیپر تصویر بین الحرمین


عناوین مطالب


تیر 1393 خرداد 1393 اردیبهشت 1393 فروردین 1393 اسفند 1392 بهمن 1392
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران
38098
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


 • صفحه اصلی
 • فروشگاه
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • اخبار روز
 • فال
 • تماس با ما

 • نظر جالب دریابان شمخانی در مورد تولید موشک شهاب 3 - خبر عکس از خبرگزاریهای رسمی ایران

  نظر جالب دریابان شمخانی در مورد تولید موشک شهاب 3

  محمد اسلامی معاون تحقیقات صنعتی وزارت دفاع، با حضور در برنامه دو نیم ساعت شبکه خبر به بررسی برخی دستاوردها و روند خودکفایی صنایع دفاعی پرداخت و گفت:‌ محصولات تولید شده در صنعت دفاعی در مسیر پاسخ به تهدیدات دشمن بوده و به گونه‌ای طراحی می‌شوند که بتوانند جوابگوی مقابله با تهدیدات دشمن باشند.

  اسلامی تصریح کرد: نیروهای مسلح ما آماده هستند و کسانی که ما را تهدید می‌کنند، باید بدانند که آسایش نخواهند داشت.

  وی به 2 دستاورد اخیر وزارت دفاع در حوزه موشکی اشاره کرد و گفت: موشک بالستیکی که اخیراً تست شد، یکی از بزرگترین پروژه‌ها بود که می‌تواند به صورت همزمان چند هدف زمینی را منهدم کرده و سیستم‌های پدافندی موجود را از بین ببرد.

  معاون وزیر دفاع همچنین به پروژه موشکی «بینا» اشاره کرد و اظهار داشت: این موشک دارای 3 قابلیت است که فعلاً 2 مورد آن یعنی شلیک از روی لانچرهای زمینی و نیز شلیک از پرنده‌ها علیه اهداف سطحی و زمینی اعلام شده است.

  اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حوزه پهپادی جزو 4 کشور اول جهان است، خاطرنشان کرد: امروز هواپیماهای بدون سرنشین، جلوه‌های پیشرفت هستند چرا که همه تکنولوژی‌ها در آنها به کار گرفته می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: امروز ما در همه انواع پهپادها خودکفا هستیم که آخرین نمونه آن پهپاد «فُطرُس» بود که به عنوان بزرگترین پهپاد کشور می‌تواند به صورت 24 ساعته آسمان ایران را مراقبت کند.

  وی به حوزه‌های بالگردی و هواپیمایی نیز اشاره کرد و گفت: امروز در صنایع دفاعی، انواع بالگردهای تهاجمی و ترابری، هواپیمای مسافربری 52 نفره و جنگنده در حال ساخت و تولید است که در حوزه جنگنده‌ها 4 مدل تولید شده و یا در دست ساخت است و برای ساخت هواپیمای مسافربری 150 نفره نیز برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

  معاون وزیر دفاع گفت: در آینده نزدیک، بزرگترین زیردریایی ساخت داخل که مدت‌ها است در انتظار رونمایی است، عملیاتی خواهد شد و ناوشکن جماران پیشرفته که در 28 اسفند سال گذشته در شمال رونمایی شد، به نیروی دریایی ملحق می‌شود.

  اسلامی گفت: ما در سال‌های ابتدایی، 100 محصول در سبد دفاعی کشور داشتیم که این میزان امروز به 1000 هزار محصول رسیده است.

  وی تصریح کرد: امروز ما در حوزه‌های فریب‌ناپذیری، اخلال‌ناپذیری و رادارگریزی محصولات هوایی و شناوری، دستاوردهای مهمی داریم و نکته قابل توجه این است که نیازهای نیروهای مسلح ما بنا به درخواست خود نیروها و با مشارکت آنها طراحی و تولید شده و یا سامانه‌های قبلی ارتقا یافته و در حوزه‌های مختلف به کارگیری می‌شوند.

  اسلامی در خصوص توانمندی صنعت دفاعی در تولید محصولات گفت: وقتی امیر دریابان شمخانی وزیر دفاع بود و موشک شهاب 3 به ثمر رسید، ایشان یک جایی گفتند که ما در تولید موشک شهاب 3 از پیکان خودکفاتریم و این یک حقیقت بود برخلاف اینکه دشمنان القا می‌کنند ایران به کشورهای دیگر وابسته است اما این واقعیت ندارد.

  معاون وزیر دفاع با بیان اینکه تهدیدات علیه کشور ما برای مردم ایران اهمیتی ندارد، اظهار داشت: همانطور که رئیس جمهور محترم فرمودند، دشمن باید عینک خود را عوض کند و واقعیت‌ها را ببیند. نیروهای مسلح ما در آمادگی کامل هستند و گزینه ما، پاسخ پشیمان‌کننده به تهدیدات است.


  جلا.آی آر jala.ir


  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از صفحه نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید  لاغری سریع آموزش زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه طنز آموزش سریع زبان
  صفحه اصلی فروشگاه خرید از بازار تهران اس ام اس اخبار برتر اخبار روز فال تماس با ما